Září 2012

Škola volá?:D

3. září 2012 v 12:51 | Kesuke |  °Kesuke
Ahojte :)
Jak jste přežili dnešní první školní den?
Já fakt suprově :) S většinou lidí ze třídy jsem se celý prázdniny neviděla,takže bylo úžasný je potkat a koukat jak se někteří změnili. Konečně máme novou šatnu :D Ta stará byla hrozně úzká a museli jsme chodit za sebou v řadě aby jsme se tam vešli :D dopadlo to vždycky tak,že jsme po sobě málem šlapali :DD.
Od 7 třídy se bude učit i němčina(supr,němčinu nesnáším :D) takže to bude sranda :D.
Měli jsme jen jednu hodinu,ale každý pondělí mám po škole výtvarku.Dneska se tam jenom připravovalo(ořezávalo tužky a tak:DD) a kdo chtěl mohl přijít a pomáhat.Hádejte jestli jsem tam šla ;DD :D.
A jak to bylo u vás?:)

Ouran Koukou Host Club

2. září 2012 v 16:49 | Kesuke

Název: Ouran Koukou Host Club
Japonsky: 桜蘭高校ホスト部
Žánr: Komedie,parodie,škola,shoujo
Počet epizod: 26

Děj: Fujioka Haruhi získala stipendium na Ouran Academy, školu vyhrazenou pro bohaté a prestižní žáky. Navzdory tomu,co si o ní ostatní studenti mysleli,Haruhi se moc nezajímala o svůj vzhled,nebo o to,že je chudá.Bohužel pro Haruhi,se její život na vysoké škole změnil když narazila na Host Club - elitní klub pro velmi bohaté a krásné chlapce,kteří využívají svého kouzla a charisma aby bavili mladé studentky ve škole.Ještě horší bylo,že Haruhi omylem rozbila vázu v klubu za 8 milionů yenů.Neschopna splatit takovou částku svými penězi Haruhi nemá na výběr - musí pracovat v Host Clubu a přitom se sama vydávat za chlapce.

Můj názor: Tohle anime jsem dokoukala do konce a nelituju toho.Pořád jsem se u toho smála,jsou tam opravdu dobré hlášky.Někdy to byla tak trochu 'úchylárna'. :D Ale je to super anime,doporučuju se na něj kouknout. :)

Kesuke

Poslední noc v mé milované posteli :D.

1. září 2012 v 22:09 | Ayani-chan |  °Ayani

(Zasloužíš si to, hajzle...Hachi patří Nobuovi! :D)

Ahoj, ahoj, ahoj!

Nemůžu přidat nic pořádného, mám blok...tak už mi někdo sakra pořádnou vlepte, ať se proberu.
Jsem totiž nervózní a to tak, že hodně. Dneska jsem vlastně vůbec nic nedělala, buď jsem jen tak hloupě seděla u počítače nebo jsem chodila se psem venku. Bylo nádherné počasí. Teda jak pro koho nádherné. Pro mě nádherné počasí znamená zataženo, studený vítr, mokro a déšť. A i tak jsem si ho pořádně neužila.
Zítra totiž jedu poprvé na intr a nastupuji na novou školu a pfúú. Jó asi přeháním, ale já si nemůžu pomoct :D. Mám
hrozný strach. Byla jsem zvyklá na skvělý kolektiv i učitele. A hlavně jsem nebyla na intru. Budu se muset vzdát tolika věcí, abych mohla studovat to, co mě baví (chodila jsem na gympl, takže jsem mohla zůstat, ale zkusila jsem, jestli se dostanu na uěmleckou). A když to tam bude hrozné, to bych se všech těch věcí vzdala zbytečně...to proto mám strach.
No to je jedno, jen jsem vám chtěla napsat, že dneska spím naposledy doma a zítra už odjíždím na intr. Neberu si s
sebou notebook, protože je to první týden a tudíž nebudu moci přidávat články a nebudu, což mě teda štve mnohem více, chodit na vaše blogy. Doufám, že se tu o to ten týden Kesuke postará. Já se pokusím něco přednastavit, ale to bude stejně na nic, když tu nebudu. Tak prosím vydržte, bude se mi stýskat. Pokud budu chytat wifinu do čtečky, tak to sem a k vám budu chodit omrkávat, ale nevím jestli půjde. A když jo, tak stejně nebudu moci psát komentáře a články.

Jo a jelikož budu na intru bez pc, budu mít nejspíš dost volného času, tak vás prosím:

Nechtěl byste někdo náhodou ode mě něco nakreslit? :P Nějakou postavu z anime?

Byla bych moc ráda, kdyby měl někdo zájem :P.
Tak se tu mějte krásně! Těm, co jdou do prváku jako já, přeju hodně štěstí a všem ostatním hodně úspěchů do dalšího školního roku! ^^

Ayani-chan!